بازگشت گوگل كروم
يکشنبه بیست و یکم 8 1391

چندي پيش شركت گوگل جديدترين نسخه مرورگر خود يعني گوگل كروم را براي وسايل همراه مانند تبلت‌ها و گوشي‌هاي هوشمند عرضه كرد.

به همين سبب در اين شماره به معرفي اين مرورگر محبوب مي‌پردازيم و به كاربران آندرويدي توصيه مي‌كنيم حتما آن را امتحان كنند و بعد در مورد آن قضاوت كنند.

گوگل اين بار با عرضه مرورگر اينترنتي كروم آندرويدي كالاي ارزشمندي را به كاربرانش هديه داد تا هر چه بيشتر احساس راحتي كنند و با محصولاتش خو بگيرند.

در حال حاضر روي يك ويژگي كه سعي مي‌شود تا در تمام مرورگرها سرمايه‌گذاري شود، داشتن بيشترين امكانات ارتباطي و نرم‌افزاري در عين سادگي براي محصول مورد نظر است؛ همان ويژگي كه گوگل به خوبي به آن پرداخته و شما حتي آن را در صفحه جست‌وجوي گوگل نيز مي‌بينيد.

محصول جديد گوگل نيز از اين قاعده مستثنا نيست و سادگي همراه با فناوري در آن موج مي‌زند.

اكنون مي‌توانيد سرعت را با محبوب‌ترين مرورگر روميزي، روي دستگاه‌هاي آندرويدي نيز تجربه كنيد. اين سرعت در موارد مختلفي نمايان مي‌شود. وقتي كه صفحه جديدي را درخواست مي‌دهيد اين مرورگر سبك، صفحات را با سرعت بيشتري نسبت به ساير مرورگرها براي شما باز مي‌كند و براي جست‌وجو نيز زمان كم‌تري را صرف مي‌كند.

علاوه بر تمام اين موارد شما قادر هستيد تعداد نامحدودي زبانه روي مرورگر باز كنيد و آن‌ها را با سرعت بالايي بين يكديگر جابه‌جا كنيد.

از ديگر موقعيت‌هايي كه سرعت را احساس خواهيد كرد، زمان بزرگنمايي و اسكرول كردن صفحه‌ها است كه با سرعت بالايي اجرا مي‌شوند.

يكي از خصوصيات ويژه اين مرورگر اين است كه در موقع ورود به اينترنت، با دو حالت مي‌توانيد وارد دنياي مجازي شويد.

                              

حالت اول ورود با يك نام كاربري نزد گوگل است كه همان حالت شخصي است؛ شما با خصوصياتي وارد فضاي وب مي‌شويد كه قبلا به وسيله گوگل كرومي كه از آن روي رايانه استفاده مي‌كرديد، وارد اينترنت مي‌شديد. با اين كار تمام تنظيمات نسخه رايانه روي نسخه موبايل اعمال مي‌شود. همچنين تمام صفحات علامت‌گذاري شده و حتي صفحات ذخيره شده به نسخه موبايل كروم انتقال مي‌يابد و حتي شما قادر خواهيد بود تا به صورت آفلاين به مرور صفحات بپردازيد.

حالت دوم ورود به اينترنت در اين مرورگر نيز به اين صورت است كه مي‌توانيد به عنوان يك فرد ناشناس به اينترنت سفر كنيد.

از ويژگي‌هاي ديگر اين مرورگر مي‌توان به امكان هماهنگ‌سازي با سرويس Google Now اشاره كرد.

اين برنامه بسته به نوع دستگاه، توسط نسخه‌هاي مختلف آندرويد پشتيباني مي‌شود و حجم‌هاي مختلفي دارد. اما ما نسخه پشتيباني شده توسط آندرويد 4 را براي شما آماده كرده‌ايم.


برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 43439
تعداد نوشته ها : 81
تعداد نظرات : 8