فروشي به وسعت ايران
جمعه جهاردهم 7 1391

يك پيشنهاد ويژه براي كساني كه قصد فروش كالايي را دارند

چه آنهايي كه مغازه يا فروشگاه در سطح شهر دارند و چه آنهايي كه ندارند

تبليغ وفروشي به سرتاسر ايران 

ما به شما سيستم فروش فروتل را پيشنهاد مي كنيم 

براي كسب اطلاعات بيشتر به ادامه مطلب برويد


 فروش سراسری با فروتل بکمک شبکه پستی  
فروش پستی نام روش جدید فروش می باشد که فروشنده با استفاده از سیستم فروش پستی محصولات خود را در سراسر ایران از طریق پست به مشتری تحویل داده و وجه آنرا پس از تحویل از مشتری دریافت می نماید. 
بازار فروشنده به وسعت ایران گسترده می شود و در تمام ساعات روز و در تمام ایام سال سفارشات از سراسر ایران دریافت گردیده و با کمک سیستم پستی به دست مشتری می رسد، خریدار به دلیل پرداخت وجه پس از تحویل وجه به راحتی اعتماد کرده و خرید می نماید. 
از سوی دیگر فروشنده نیز بدون صرف هزینه و وقتی زیادی فروش خود را به سرعت در سراسر ایران توسعه داده و پست روزانه سفارشات را از محل فروشنده دریافت می نماید. 
به دلیل افزایش هزینه های رفت آمد و کمبود زمان برای خرید، گرایش مردم به خرید راحت، سریع و از راه دور افزایش یافته است از جمله این روشها خرید تلفنی و اینترنتی می باشد که به سرعت در حال گسترش بوده و روزانه هزاران سفارش از طریق سیستم فروش پستی در حال ارسال می باشد و هر فروشنده در هر جایی باشد می تواند شعبه فروش پستی و اینترنتی خود را به آسانی و با مبلغی ناچیز افتتاح نماید و فروش خود را چندین برابر نمایند و از مزایای ویژه ی این نوع فروش برخوردار گردد.

مزیت های فروتل نسبت به سایر سیستم ها چیست؟  
فروتل در اولین جشنواره فروشگاه های اینترنتی در سال 1390 سرویس دهنده برتر خرید فروش پستی از دیدگاه فروشندگان شناخته شده است که به دلیل خدمات و سرویسهای متفاوت و جامعی است که مرتبا در حال بهبود و توسعه می باشد. 
فروتل تمامی امکانات ممکن در سیستمهای فروش پستی را به فروشندگان ارائه می نماید که اکثر آنها به صورت رایگان می باشد، هدف اصلی فروتل افزایش فروش فروشندگان می باشد و درآمد فروتل نیز از افزایش فروش فروشندگان ایجاد می گردد به همین دلیل اکثر سرویسهای فروتل رایگان می باشد، برخی از این امکانات به شرح زیر است: 
- سریع ترین نوع تسویه حساب که دو مرتبه در هفته می باشد
- وضعیت سفارش در فروتل به لحظه می باشد که باعث تسویه حساب سریع می گردد و وجه کالا بیش از دو روز در حساب فروتل باقی نخواهند ماند. 
- سایت فروشگاهی رایگان با دامنه اختصاصی فروشنده، متصل به پنل پستی که به محض ورود محصولات در پنل پستی در این سایت وارد می شود. 
- سیستم مشارکت در فروش اختصاصی (سیستم تبلیغاتی) رایگان که بر روی فروشگاه ساز رایگان نصب می باشد و وب سرویس آن هم در اختیار فروشنده قرار می گیرد تا هر فروشگاه سازی را تبدیل به سایت مشارکت در فروتل نمایند و بازاریاب اختصاصی جذب کرده که بر اساس پورسانت کار می کنند که مطمئن ترین روش تبلیغات و فروش اینترنتی است و در سیستمهای دیگری بیش از 400هزار تومان فقط بابت این امکان دریافت می شود که در فروتل به صورت رایگان و با هدف کمک به افزایش فروش ارائه گردیده است . 
- تایید تلفنی سفارشات برای اطمینان از صحت سفارش و جلوگیری از برگشت سفارش
- امکان دریافت وجه از مشتری به دو شکل پرداخت پس از تحویل و پرداخت آنلاین
- سیستم تبلیغاتی گسترده فروتل که بیش از 15 هزار بازاریاب داشته، در صورتیکه در زمان ورود محصول به پنل پستی خود پورسانت تعیین نمایید به صورت خودکار در این سیستم تبلیغاتی بسیار گسترده وارد می شود و در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار می گیرد. 
- پنل پستی با امکانات متنوع در بخشهای محصولات، سفارشات، مالی، آموزشی و ... به همراه گزارش های دقیق و به لحظه از وضعیت سفارشات، واریزی ها و ... 
- تیمهای پشتیبانی در بخشهای مختلف فنی، بازاریابی، محصولات، مالی و ... در سریعترین زمان ممکن به سوالات مطرح شده رسیدگی می نمایند. 
- ماهانه امکانات فروتل در حال افزایش می باشد که به در اختیار تمامی فروشندگان قرار می گیرد. 
- در فروتل فروشنده با کمترین هزینه بیشترین فروش را داشته و در سریع زمان ممکن مبلغ کالای فروخته شده را دریافت می نماید. 
یکی از مزایای مهم فروتل عدم دریافت هزینه COD (پرداخت وجه پس از تحویل) سفارشات برگشتی است که بیش از 40 درصد در هزینه های سفارشات برگشتی صرفه جویی می شود که فقط در فروتل این امکان وجود دارد و مزیت بسیار مهمی است و هزینه های فروشنده در این سیستم را کاهش چشمگیری می دهد. 

در مجموع سادگی فروش پستی در فروتل، هزینه های پایین در شروع کار و مراحل کار، پشتیبانی قوی، فروش از دو روش همکاری در فروش فروتل و توانمند کردن فروشنده در افزایش فروش و تسویه حساب سریع محیطی امن و پرسود را برای فروشنده فراهم می نماید.

هزینه های فروش در سیستم فروش پستی فروتل به چه صورت می باشد؟  
- بابت یکسال استفاده از خدمات مختلف فروتل 50 هزار تومان حق عضویت دریافت می گردد - پست نیز بابت یکسال 50 هزار تومان دریافت می نماید 
که جمعا حق عضویت سالانه فروش پستی 100 هزار تومان می باشد. 
- کارمزد فروتل 4 درصد از فروش می باشد. 
- هزینه های جانبی مانند هزینه بسته بندی، پرینتر، کاغذ می باشد
- بین 100 الی 200 تومان هزینه تایید تلفنی و جمع آوری سفارشات 
- هزینه ارسال سفارشات برگشتی 
در صورتیکه پرداخت پس از تحویل که پس از کسر بیش از 40 درصد از هزینه ارسال دریافت می شود
اگر مبلغ سفارش به صورت آنلاین دریافت شده باشد هزینه برگشت از خریدار دریافت می شود (حدود 5 الی 10 درصد سفارشات برگشت می شود) 

توجه کنید که فقط در فروتل هزینه ارسال سفارشات برگشتی پس از کسر خدمات COD (پرداخت وجه پس از تحویل) محاسبه و دریافت می شود که بیش از 40 درصد هرینه ارسال را شامل می شود و هزینه های فروشنده را بسیار کاهش می دهد و در مجموع مبلغ زیادی می شود که سایر شرکتها به عنوان جریمه از فروشنده دریافت می کنند.

پس عجله کنید و از اینجا ثبت نام کنید 

برای مشاهده سوالات متداول اینجا کلیک کنید

برچسب ها :
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 43440
تعداد نوشته ها : 81
تعداد نظرات : 8